Număr | 357 |
---|---|
An | 2010 |
Data emiterii | 28.09.2010 |
Link oficial | Primăria Timisoara |
Proces verbal | PV din 28.09.2010 |
Hotararea Consiliului Local 357/28.09.2010 privind desemnarea membrilor în Consiliul de Administraţie al unităţilor de învăţământ preuniversitar de stat Consiliul Local al Municipiului Timisoara Având în vedere Referatul nr.SC2010-22266/17.09.2010 al Primarului Municipiului Timişoara, domnul GHEORGHE CIUHANDU; Având în vedere avizele Comisiei pentru studii, prognoze, economie, buget, finanţe, impozite si taxe, Comisiei pentru dezvoltare urbanistică, amenajarea teritoriului şi patrimoniu, Comisiei pentru administrarea domeniului public si privat, servicii publice şi comerţ, regii autonome şi societăţi comerciale, Comisiei pentru administraţie locală, juridică, ordine publică, drepturile omului şi probleme ale minorităţilor, Comisiei pentru cultură, ştiinţă, învăţământ, sănătate, protecţie socială, turism, ecologie, sport şi culte, din cadrul Consiliului Local al Municipiului Timişoara; Având în vedere art.145 (3) din Legea Învăţământului nr. 84/1995, republicată, cu modificările şi completările ulterioare din Regulamentul de organizare şi funcţionare a unităţilor de învăţământ preuniversitar, aprobat prin Ordinul 4925/2005 emis de Ministerul Educaţiei şi Cercetării ; Având în vedere Adresa nr.SC2010-1548/12.02.2010 a PDL-Organizaţia Timişoara; În conformitate cu prevederile art. 36 alin.9 din Legea nr.215/2001 privind administraţia publică locală, republicată şi modificată; În temeiul art. 45 alin.1 din Legea nr.215/2001 privind administraţia publică locală, republicată şi modificată; HOTARASTE Art.1: Se aprobă desemnarea din partea Consiliului Local al Municipiului Timişoara a reprezentanţilor în cadrul Consiliului de Administraţie al unităţilor de învăţământ preuniversitar de stat, conform Anexei care face parte integrantă din prezenta hotărâre. Art.2: Cu aducerea la îndeplinire a prezentei hotărâri se încredinţează Direcţia Patrimoniu din cadrul Primăriei Municipiului Timişoara. Art.3 : Prezenta hotărâre se comunică: - Instituţiei Prefectului - Judeţul Timiş; - Primarului Municipiului Timişoara; - Serviciului Juridic; - Direcţiei Economice; - Direcţiei Tehnice; - Instituţiei Arhitectului Şef; - Direcţiei Patrimoniu; - Direcţiei Dezvoltare ; - Direcţiei Comunicare; - Direcţiei de Mediu; - Biroului Control Intern şi Managementul Calităţii; - Persoanelor desemnate în Consiliul de Administraţie; - Inspectoratului Şcolar Judeţean Timiş; - Mass - media locale.
|
MUNICIPIULUI TIMIŞOARA Aprobat DIRECŢIA PATRIMONIU P R I M A R, SERVICIUL ADMINISTRARE PATRIMONIU dr.ing. Gheorghe Ciuhandu BAZE SPORTIVE BIROUL TEHNIC Nr. SC2010-22266 /17.09.2010
R E F E R A T Privind numirea membrilor în Consiliul de Administraţie al unităţilor de învăţământ
preuniversitar de stat Având în vedere Legea Învăţământului nr.84/1995 republicată şi cu modificările şi completările ulterioare şi art.33 alin.1 din regulamentul de organizare şi funcţionare a unităţilor de învăţământ preuniversitar, aprobat prin Ordinul 4925/2005 si Ordinul 4714/23.08.2010 emis de Ministerul Educaţiei şi Cercetării şi publicat în Monitorul oficial al României, din Consiliul de Administraţie al unităţilor de învăţământ trebuie să facă parte şi reprezentanţi ai autorităţii publice locale, Având în vedere faptul că s-a modificat art.33 alin.1din Ordinul 4925/2005 cu Ordinul 4714/23.08.2010 ce solicita ca din Consiliul de Administraţie al unităţilor de învăţământ preuniversitar de stat să facă parte reprezentanţi ai Primarului şi reprezentanţi din partea consilierilor locali desemna din partea Consiliului Local al Municipiului Timişoara . Prin prezenta hotărâre se va propune membri Consiliului Local care să facă parte din Consiliul de Administraţie al unităţilor de învăţământ preuniversitar. Prezena anexa a fost completată pe baza Raportului de avizare a Comisiilor Consiliului Local din 7.09.2010 si pe baza adresei PD –L Organizaţia Timişoara nr.SC2010-001548din 12.02.2010
P r o p u n e m : 1. Desemnarea din partea consilierilor locali ai Consiliului Local al Municipiului Timişoara a reprezentanţilor în cadrul Consiliului al unităţilor de învăţământ preuniversitar de stat. VICEPRIMAR, DIRECTOR, Ing. Adrian Orza ec. Nicuşor C-tin Miuţ
CONSILIER, Ing. Lucian Ciobanu ÎNTOCMIT, Ing. Gabriela Viziteu
Avizat : SERVICIUL JURIDIC,
Red. GV Dact. MH Ex.2
ANEXA
C E N T R A L I Z A T O R Privind numirea membrilor în Consiliul de Administraţie al unităţilor de învăţământ
preuniversitar de stat Nr. Crt.
Unitatea de învăţământ Reprezentant al Primarului
Reprezentant al Consiliului Local
Observaţii
1. Şc.gen.1, str.Comăneşti nr.3 Şc.gen.4 str.J.Vernes nr.64
Lucian Ciobanu Szabo Francisc
2. Şc.gen.2 str.Mureş nr.8
Covăsintan Alexandru
Radu Toancă
3. Şc.gen.6 str.Vulturilor nr.89
Gabriela Viziteu
4. Şc.gen.7 "SFINTA MARIA" str.I.I.de la Brad nr.2
Lucian Ciobanu
5. Şc.gen.11 str.Tacit nr.23
C-tin Inculescu
6. Şc.gen.12 , str.Regele Carol I nr.17
Octavian Roşca Claudia Borza
7. Şc.gen.13, str.G.Muzicescu nr.13
Octavian Roşca
8. Şc.gen.15, str.Chisodei nr.1
Octavian Roşca
9. Şc.gen.16 "Take Ionescu" str.Bucuresti nr.11
Octavian Roşca
10. Şc.gen.18, str.Amforei nr. 6
Dana Leu
11. Şc.gen.19"Avram Iancu", Bv. Cetatii nr. 24
Ioan Zubaşcu
12. Şc.gen.21 "Vcentiu Babes", str.S.Barnutiu nr.9
Marius Duma
13. Şc.gen.22, P-ta N. Balcescu nr.3
Marius Oneţiu Saracan Maria
14. Şc.gen.24, str.Brindusei nr.7
Mihaela Mîrza Sarafolean Silviu
15. Şc.gen.25, str.Cosminului nr.42
Marius Micşa Sandu Ştefan
16. Şc.gen.26, str.Ulmului nr.2
Gabriela Viziteu Bârlea Romeo
17. Şc.gen.27, str.Aleea Gornistilor nr.3
Gabriela Viziteu
18. Şc.gen.29, str.I.Slavici nr.51
Daniela Roznovski
19. Şc.gen.30, str.Astrilor nr.13
Lucian Ciobanu Jumanca Romanita
20. Grup Şcolar „E.Ungureanu”, P-ta I Huniade nr.3
Marius Duma Moldovan Valentin
21. Grup Şcolar Auto , Marius Micşa Horablaga Marinel
str.Ardealul nr.1 22. Liceul „C.Sylva”,
Bv. C.D.Loga nr.45 Ioan Ardelean Saracan Maria
23. Liceul „B.Bartok”, Bv.G.Dragalina nr.11A
Ilie Borbely Szabo Francisc
24. Lic. Teoretic ,”V.Ţepeş”, str.Negoi nr.47
Gabriela Viziteu
25. Liceul „N.Lenau”, str.G.Lazar nr.2
Cioiniac Gabriela Moşiu Simion
26. Liceul „W.Shakespeare” str.I.L.Caragiale nr. 6 Şc.gen.5, str.Moise Nicoara nr.17
Ioan Pirsak Blaj Adriana
27. Grup Scolar Industrial Electrotimiş, Str.M.Millo nr.2A Sc. Gen. Nr.20 Str. Humulesti nr.
Marius Micşa Petru Ehegartner
28. Colegiul Tehnic de Vest , Bv. Regele Carol I nr.11
Ilie Borbely Stoia Traian
29. Colegiul Tehnic MIU, P-ta I .Huniade nr.2
Gabriela Viziteu
30. Grup Şcolar de Industrie Alimentară, Str.Bogdanestilor nr.32/A
Octavian Roşca Ovidiu Ciuhandu
31. Grup Şcolar „T.Tănăsescu”, Str. Lorena nr.35
Gabriela Viziteu
32. Liceul Arte Plastice, Bv.M.Eminescu nr.2
Olinic Mihaela Szabo Francisc
33. Colegiul Naţional Bănăţean, Bv.16 Decembrie 89,nr.26
Gabriela Viziteu Sarafolean Silviu
34. Liceul „G.Moisil”, str. Ghirlandei nr.4
Gabriela Viziteu Ritivoiu Mihai
35. Grup Şcolar Agricol „Iulian Dracea”, Calea Aradului nr.56
Gabriela Viziteu Corado Toader
36. Colegiul Tehnic „H.Coandă”, Str.C.brediceanu nr.37
Nicusor C-tin Miut Saracan Maria
37. Grup Scolar de Poştă şi Telecomunicaţii, Str.Cicio Pop nr.2
Marius Micşa Blaj Adriana
38. Liceul „C.D.Loga”, Bv.C.D.Loga nr.37
Alexandru Ardeleanu
Jumanca Romanita
39. Liceul „JL.Calderon”, Str.Pestalozzi nr.14 Sc.Gen. nr.28 Str.Fagului nr.5
Octavian Roşca Szabo Francisc
40. Liceul Sportiv „Banatul”, Str.F.C.Ripensia nr.29
Octavian Roşca Radu Adrian Pau
41. Liceul „I. Vidu”, Str. Cluj nr.12
Octavian Roşca
42. Liceul Economic”F.S.Nitti”, Str. Corbului nr.7C
Octavian Roşca
43. Colegiul National "A.Aslan", Bv.Revolutiei nr.15/A
Lucian Ciobanu Radu Adrian Pau
44. Colegiul Tehnic" I. Mincu", Str.G.Lazar nr.20
Lucian Ciobanu Wolf Elena
45. Grup Scolar de Chimie si Protectia Mediului " Azur", cal.Martirlor nr.64
Marius Micşa Sandu Ştefan
46. Liceul Teoretic" D.Obradovici", Bv.Gen.I.Dragalina nr.6
Lucian Ciobanu
47. Grup Scolar Energetic, Str.Renasterii nr.24
Gabriela Viziteu Wolf Elena
48. Grup Scolar Industrial Transp. CFR, Str.Dunarea nr.9
Lucian Ciobanu
49. Grup Scolar Silvic, Aleea Padurea Verde nr.5 Gradinita PP 13, str.Aeroport Gradinita PP I.M., Aleea Padurea Verde nr.5
Nicuşor C-tin Miut Sarafolean Silviu
50. Liceul Teologic Romano_Catolic „Gerhardium”, P-ta Regina Maria nr.1
Lucian Ciobanu
51. Liceul Teologic Penticostal Logos, Str.Transilvania nr.10A
Iocsa Valeriu
52. Liceul Teologic Baptist Timisoara, Str.Ady Endre nr.20
Iocsa Valeriu
53. Liceul Waldorf Timisoara Str.Uranus nr.10
Iocsa Valeriu
54. Scoala cu cl.I-VIII "Rudolf Walther", str.Rudolf Walther nr.1
Lucian Ciobanu
55. Grădiniţa PP. 53, str.Pestalozzi nr.4 Grădiniţa PP. 45, Str.Fagului nr.17
Lucian Ciobanu
58. Grădiniţa PP. 3, Str.Leonard nr.13
Gabriela Viziteu
59. Grădiniţa PP Posta Timisoara, Bv.Revolutiei 1989 nr.2 Grădiniţa PP. 5, Str.Canal Bega nr.1 Grădiniţa PP. 6, Str.Tepes Voda nr.17
Marius Micşa
60. Grădiniţa PP. 9 "CARLA PELZ", Str.Crisan nr.21
Octavian Roşca
61. Grădiniţa PP. 11, Str.Versului nr.2
Gabriela Viziteu Szabo Francisc
62. Grădiniţa PP. 12, Str.A. Sever nr.10 Grădiniţa PN. 7, Str.Independentei nr.18
Gabriela Viziteu Claudia Borza
63. Grădiniţa PP. 14, Bv.16 dec.1989 nr.28 Grădiniţa PN. 17, Bv.. Gen Dragalina nr.5
Gabriela Viziteu Sandu Stefan
64. Grădiniţa PP. 16, Str. Abrud nr.19
Gabriela Viziteu Radu Adrian Pau
65. Grădiniţa PP. 19, Str.Narciselor nr.5
Gabriela Viziteu
66. Grădiniţa PP. 20. Str. M-tir Silviu Mohoton nr.53
Gabriela Viziteu
67. Grădiniţa PP. 21, Str.radulescu nr.5 Grădiniţa PP. 31, Str.Platanilor nr.3
Marius Micşa Bârlea Romeo
68. Grădiniţa PP. 22, Str.Semenic nr.8
Cojocari Ioan
69. Grădiniţa PP. 23, Str.Muzicescu nr.7/9
Gabriela Viziteu C-tin Catana
70. Grădiniţa PP. 24, Str.Maslinului nr.7/9 Grădiniţa PN. 23, Str.Tebea nr.12 Grădiniţa PP.4, Str. C. A. Rosetti, Nr. 6
Octavian Roşca
71. Grădiniţa PP. 25, Str.Suceava nr.13a
Octavian Roşca Moşiu Simion
72. Grădiniţa PP. 26, Str.Teiului nr.3
Octavian Roşca Horablaga Marinel
73. Grădiniţa PP. 27, Str.Brindusei 15
Octavian Roşca
74. Grădiniţa PP. 28, Str.Zona Stadion 1Mai
Octavian Roşca Ionel Bungău
75. Grădiniţa PP. 29, Str.Mures nr.6
Bianca Mititelu Bârlea Romeo
76. Grădiniţa PP. 30, Str.Vasile Lupu nr.29/a Grădiniţa PN. 10, Str.I.Maniu nr.42
Marius Micşa
77. Grădiniţa PP. 32, Str.Stegarilor nr.2
Gabriela Viziteu Radu Adrian Pau
78. Grădiniţa PP. 36, Str.Teiului nr.5, Grădiniţa PP. 37 Cal.Aradului nr.38
Octavian Roşca Horablaga Marinel
79. Grădiniţa PP. 38, Str.Siderurgiei nr.4
Marius Micşa
80. Grădiniţa PP. 44, Str.Iosif Vulcan nr.1 Grădiniţa PN. 18 Str.Iosif Vulcan nr.9 Grădiniţa PN.5 , Str.P-ta Aurel Vlaicu nr.5
Marius Micşa
81. Grădiniţa PP. 48, Str.Dragasani nr.1 Grădiniţa PN.16 , Str.renasteri nr.4
Octavian Roşca
82. Grădiniţa PP. 33, Str.Olimpiadei nr.6 Grădiniţa PN.9 Str.Bucuresti nr.15
Lucian Ciobanu Radu Adrian Pau
83. Grădiniţa PP. 1 Str.Alunis nr.36 Grădiniţa PN. 6 Str.Humulesti nr.23 Grădiniţa PN. 14 Str.Herculane nr.36
Lucian Ciobanu
84. Grădiniţa PN. 8, Str.Ghirlandei nr.2
Octavian Roşca
85. Grădiniţa PN. 12, Str.Herculane nr.12
Lucian Ciobanu
86. Grădiniţa PP .CFR, Str.Revolutiei nr.25 Grădiniţa PN. 15 Str.Vaslui nr.25 Grădiniţa PP. 7 Str.C-tin Nottara nr.1
Lucian Ciobanu
87. Grădiniţa PN. 19,. Str.Luminii nr.22 sc.A si sc.B
Gabriela Viziteu Moşiu Simion
88. Grădiniţa PP "Nikolaus Lenau", Str.Gen.N.Grigorescu nr.3
Gabriela Viziteu Wolf Elena
89. Grădiniţa PN. 27, Str.C-tin Zabulica bl.A14 Grădiniţa PN. 4, Str. Ion Ionescu De La Brad, Bl. A2
Marius Micşa Saracan Maria
90. Grădiniţa PS. 1, Str. Al. Odobescu nr.45/b
Gabriela Viziteu
91 Grădiniţa PP Posta Timosoara Iocsa Valeriu DIRECTOR, CONSILIER, Ec. Nicuşor C-tin Miuţ ing. Lucian Ciobanu ÎNTOCMIT, Ing.Gabriela Viziteu
ANEXA C E N T R A L I Z A T O R
Privind numirea membrilor în Consiliul de Administraţie al unităţilor de învăţământ preuniversitar de stat
Nr. Crt.
Unitatea de învăţământ Reprezentant al Primarului
Reprezentant al Consiliului Local
Observaţii
1. Şc.gen.1, str.Comăneşti nr.3 Şc.gen.4 str.J.Vernes nr.64
Lucian Ciobanu Szabo Francisc
2. Şc.gen.2 str.Mureş nr.8
Covăsintan Alexandru
Smaranda Popa Radovan
3. Şc.gen.6 str.Vulturilor nr.89
Gabriela Viziteu Adriana Blaj
4. Şc.gen.7 "SFINTA MARIA" str.I.I.de la Brad nr.2
Lucian Ciobanu Adriana Blaj
5. Şc.gen.11 str.Tacit nr.23
C-tin Inculescu Radu Adrian Pau
6. Şc.gen.12 , str.Regele Carol I nr.17
Octavian Roşca Claudia Borza
7. Şc.gen.13, str.G.Muzicescu nr.13
Octavian Roşca Smaranda Popa Radovan
8. Şc.gen.15, str.Chisodei nr.1
Octavian Roşca Radu Ţoancă
9. Şc.gen.16 "Take Ionescu" str.Bucuresti nr.11
Octavian Roşca Sandu Ştefan
10. Şc.gen.18, str.Amforei nr. 6
Dana Leu Maria Saracan
11. Şc.gen.19"Avram Iancu", Bv. Cetatii nr. 24
Ioan Zubaşcu Marinel Horablaga
12. Şc.gen.21 "Vicentiu Babes", str.S.Barnutiu nr.9
Marius Duma Valentin Moldovan
13. Şc.gen.22, P-ta N. Balcescu nr.3
Marius Oneţiu Maria Saracan
14. Şc.gen.24, str.Brindusei nr.7
Mihaela Mîrza Silviu Sarafolean
15. Şc.gen.25, str.Cosminului nr.42
Marius Micşa Sandu Ştefan
16. Şc.gen.26, str.Ulmului nr.2
Gabriela Viziteu Romeo Bârlea
17. Şc.gen.27, str.Aleea Gornistilor nr.3
Gabriela Viziteu Ionel Bungău
18. Şc.gen.29, str.I.Slavici nr.51
Daniela Roznovski Mihai Ritivoiu
19. Şc.gen.30, str.Astrilor nr.13
Lucian Ciobanu Romaniţa Jumanca
20. Grup Şcolar „E.Ungureanu”, P-ta I Huniade nr.3
Marius Duma Valentin Moldovan
21
Grup Şcolar Auto , str.Ardealul nr.1
Marius Micşa Marinel Horablaga
22. Liceul „C.Sylva”, Bv. C.D.Loga nr.45
Ioan Cojocari Maria Saracan
23. Liceul „B.Bartok”, Bv.G.Dragalina nr.11A
Ilie Borbely Francisc Szabo
24. Lic. Teoretic ,”V.Ţepeş”, str.Negoi nr.47
Gabriela Viziteu Adriana Blaj
25. Liceul „N.Lenau”, str.G.Lazar nr.2
Cioiniac Gabriela Simion Moşiu
26. Liceul „W.Shakespeare” str.I.L.Caragiale nr. 6 Şc.gen.5, str.Moise Nicoara nr.17
Ioan Pirsak Adriana Blaj
27. Grup Scolar Industrial Electrotimiş, Str.M.Millo nr.2A Sc. Gen. Nr.20 Str. Humulesti nr.
Marius Micşa Petru Ehegartner
28. Colegiul Tehnic de Vest , Bv. Regele Carol I nr.11
Ilie Borbely Traian Stoia
29. Colegiul Tehnic MIU, P-ta I .Huniade nr.2
Avram Nicoleta Radu Ţoancă
30. Grup Şcolar de Industrie Alimentară, Str.Bogdanestilor nr.32/A
Octavian Roşca Ovidiu Ciuhandu
31. Grup Şcolar „T.Tănăsescu”, Str. Lorena nr.35
Gabriela Viziteu Constantin Catană
32. Liceul Arte Plastice, Bv.M.Eminescu nr.2
Olinic Mihaela Szabo Francisc
33. Colegiul Naţional Bănăţean, Bv.16 Decembrie 89,nr.26
Traian Stoia Claudia Borza
34. Liceul „G.Moisil”, str. Ghirlandei nr.4
Gabriela Viziteu Mihai Ritivoiu
35. Grup Şcolar Agricol „Iulian Dracea”, Calea Aradului nr.56
Gabriela Viziteu Corado Toader
36. Colegiul Tehnic „H.Coandă”, Str.C.brediceanu nr.37
Nicusor C-tin Miut Radu Ţoancă
37. Grup Scolar de Poştă şi Telecomunicaţii, Str.Cicio Pop nr.2
Marius Micşa Adriana Blaj
38. Liceul „C.D.Loga”, Bv.C.D.Loga nr.37
Ciprian Jichici Romaniţa Jumanca
39. Liceul „JL.Calderon”, Str.Pestalozzi nr.14 Sc.Gen. nr.28 Str.Fagului nr.5
Octavian Roşca Szabo Francisc
40. Liceul Sportiv „Banatul”, Str.F.C.Ripensia nr.29
Octavian Roşca Radu Adrian Pau
41. Liceul „I. Vidu”, Str. Cluj nr.12
Octavian Roşca Simion Moşiu
42. Liceul Economic”F.S.Nitti”, Octavian Roşca Sandu Ştefan
Str. Corbului nr.7C 43. Colegiul National "A.Aslan",
Bv.Revolutiei nr.15/A Lucian Ciobanu Radu Adrian Pau
44. Colegiul Tehnic" I. Mincu", Str.G.Lazar nr.20
Lucian Ciobanu Wolf Elena
45. Grup Scolar de Chimie si Protectia Mediului " Azur", cal.Martirlor nr.64
Marius Micşa Sandu Ştefan
46. Liceul Teoretic" D.Obradovici", Bv.Gen.I.Dragalina nr.6
Lucian Ciobanu Szabo Francisc
47. Grup Scolar Energetic, Str.Renasterii nr.24
Gabriela Viziteu Elena Wolf
48. Grup Scolar Industrial Transp. CFR, Str.Dunarea nr.9
Lucian Ciobanu Bogdan Ciprian
49. Grup Scolar Silvic, Aleea Padurea Verde nr.5 Gradinita PP 13, str.Aeroport Gradinita PP I.M., Aleea Padurea Verde nr.5
Nicuşor C-tin Miut Silviu Sarafolean
50. Liceul Teologic Romano_Catolic „Gerhardium”, P-ta Regina Maria nr.1
Lucian Ciobanu Szabo Francisc
51. Liceul Teologic Penticostal Logos, Str.Transilvania nr.10A
Iocsa Valeriu Romeo Barlea
52. Liceul Teologic Baptist Timisoara, Str.Ady Endre nr.20
Iocsa Valeriu Ovidiu Ciuhandu
53. Liceul Waldorf Timisoara Str.Uranus nr.10
Iocsa Valeriu Claudia Borza
54. Scoala cu cl.I-VIII "Rudolf Walther", str.Rudolf Walther nr.1
Lucian Ciobanu Elena Wolf
55. Grădiniţa PP. 53, str.Pestalozzi nr.4 Grădiniţa PP. 45, Str.Fagului nr.17
Lucian Ciobanu Marinel Horablaga
58. Grădiniţa PP. 3, Str.Leonard nr.13
Gabriela Viziteu Maria Saracan
59. Grădiniţa PP Posta Timisoara, Bv.Revolutiei 1989 nr.2 Grădiniţa PP. 5, Str.Canal Bega nr.1 Grădiniţa PP. 6, Str.Tepes Voda nr.17
Marius Micşa Sandu Ştefan
60. Grădiniţa PP. 9 "CARLA PELZ", Str.Crisan nr.21
Octavian Roşca Elena Wolf
61. Grădiniţa PP. 11, Str.Versului nr.2
Gabriela Viziteu Szabo Francisc
62. Grădiniţa PP. 12, Str.A. Sever nr.10 Grădiniţa PN. 7, Str.Independentei nr.18
Gabriela Viziteu Claudia Borza
63. Grădiniţa PP. 14, Bv.16 dec.1989 nr.28 Grădiniţa PN. 17, Bv.. Gen Dragalina nr.5
Gabriela Viziteu Sandu Stefan
64. Grădiniţa PP. 16, Str. Abrud nr.19
Gabriela Viziteu Radu Adrian Pau
65. Grădiniţa PP. 19, Str.Narciselor nr.5
Gabriela Viziteu Valentin Moldovan
66. Grădiniţa PP. 20. Str. M-tir Silviu Mohoton nr.53
Gabriela Viziteu Sandu Ştefan
67. Grădiniţa PP. 21, Str.radulescu nr.5 Grădiniţa PP. 31, Str.Platanilor nr.3
Marius Micşa Romeo Bârlea
68. Grădiniţa PP. 22, Str.Semenic nr.8
Ioan Cojocari Ciprian Bogdan
69. Grădiniţa PP. 23, Str.Muzicescu nr.7/9
Gabriela Viziteu Smaranda Popa Radovan
70. Grădiniţa PP. 24, Str.Maslinului nr.7/9 Grădiniţa PN. 23, Str.Tebea nr.12 Grădiniţa PP.4, Str. C. A. Rosetti, Nr. 6
Octavian Roşca Ionel Bungău
71. Grădiniţa PP. 25, Str.Suceava nr.13a
Octavian Roşca Simion Moşiu
72. Grădiniţa PP. 26, Str.Teiului nr.3
Octavian Roşca Marinel Horablaga
73. Grădiniţa PP. 27, Str.Brindusei 15
Octavian Roşca Constantin Catană
74. Grădiniţa PP. 28, Str.Zona Stadion 1Mai
Octavian Roşca Ionel Bungău
75. Grădiniţa PP. 29, Str.Mures nr.6
Bianca Mititelu Romeo Bârlea
76. Grădiniţa PP. 30, Str.Vasile Lupu nr.29/a Grădiniţa PN. 10, Str.I.Maniu nr.42
Marius Micşa Romaniţa Jumanca
77. Grădiniţa PP. 32, Str.Stegarilor nr.2
Gabriela Viziteu Radu Adrian Pau
78. Grădiniţa PP. 36, Str.Teiului nr.5, Grădiniţa PP. 37 Cal.Aradului nr.38
Octavian Roşca Marinel Horablaga
79. Grădiniţa PP. 38, Str.Siderurgiei nr.4
Marius Micşa Romaniţa Jumanca
80. Grădiniţa PP. 44, Str.Iosif Vulcan nr.1 Grădiniţa PN. 18 Str.Iosif Vulcan nr.9 Grădiniţa PN.5 , Str.P-ta Aurel Vlaicu nr.5
Marius Micşa Valentin Moldovan
81. Grădiniţa PP. 48, Str.Dragasani nr.1 Grădiniţa PN.16 , Str.renasteri nr.4
Octavian Roşca Ciprian Jichici
82. Grădiniţa PP. 33, Str.Olimpiadei nr.6 Grădiniţa PN.9 Str.Bucuresti nr.15
Lucian Ciobanu Radu Adrian Pau
83. Grădiniţa PP. 1 Str.Alunis nr.36 Grădiniţa PN. 6 Str.Humulesti nr.23 Grădiniţa PN. 14 Str.Herculane nr.36
Lucian Ciobanu Constantin Catană
84. Grădiniţa PN. 8, Str.Ghirlandei nr.2
Octavian Roşca Elena Wolf
85. Grădiniţa PN. 12, Str.Herculane nr.12
Lucian Ciobanu Radu Ţoancă
86. Grădiniţa PP .CFR, Str.Revolutiei nr.25 Grădiniţa PN. 15 Str.Vaslui nr.25 Grădiniţa PP. 7 Str.C-tin Nottara nr.1
Lucian Ciobanu Radu Adrian Pau
87. Grădiniţa PN. 19,. Str.Luminii nr.22 sc.A si sc.B
Gabriela Viziteu Simion Moşiu
88. Grădiniţa PP "Nikolaus Lenau", Str.Gen.N.Grigorescu nr.3
Gabriela Viziteu Elena Wolf
89. Grădiniţa PN. 27, Str.C-tin Zabulica bl.A14 Grădiniţa PN. 4, Str. Ion Ionescu De La Brad, Bl. A2
Marius Micşa Maria Saracan
90. Grădiniţa PS. 1, Str. Al. Odobescu nr.45/b
Gabriela Viziteu Valentin Moldovan
DIRECTOR, CONSILIER, Ec. Nicuşor C-tin Miuţ ing. Lucian Ciobanu ÎNTOCMIT, Ing.Gabriela Viziteu